Masz pytanie lub sugestię? Napisz do nas, korzystając z poniższego formularza

Odpiszemy tak szybko, jak to możliwe.

Niestety z dniem 5.07.2019 działalność firmy Enigma Room w lokalu przy ul. Puławskiej 33/7 została wstrzymana z uwagi na braki formalne w dokumentacji kamienicy. Pomimo spełnienia wszelkich wymogów bezpieczeństwa i przejściu 3 kontroli różnych instytucji (Państwowej Straży Pożarnej, Sanepidu i Państwowej Inspekcji Pracy), nie możemy na tą chwilę dalej działać w tym lokalu… Co będzie dalej? Sami nie wiemy, ale będziemy informować na bieżąco na naszym profilu na Facebooku.

 

W dalszym ciągu oferujemy natomiast mobilne gry escape room oraz gry terenowe.

 Adres

ul. Puławska 33 lok. 7 , Warszawa
(wejście z bramy, 1 piętro)

Sprawdź jak do nas trafić.

Telefon

Formularz kontaktowy – napisz do nas

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Jak do nas trafić?

Nasz lokal znajduje się w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie, położonej 3 km od ścisłego centrum Warszawy, tj. od Pałacu Kultury i Nauki. Znajdujemy się na pierwszym piętrze. Wejście przez szarą bramę (obok restauracji Tonkin), potem pierwsze drzwi w bramie po lewej na klatkę schodową.

Parking: przy ulicy (strefa płatna pon-pt. 8-18). Jeśli nie ma miejsc przy ul. Puławskiej, sugerujemy szukać przy ulicy Olszewskiej, Chocimskiej lub Willowej.

Komunikacja miejska

Metro: Najbliższa stacja to Politechnika lub Pole Mokotowskie.

Tramwaje: 4, 10, 14, 18, 35  (przystanek „Rakowiecka”).

Autobusy: 119, 138, 167, 168, 195, 222 (przystanek „Rakowiecka”) lub 131, 501, 519, 522 (przystanek „Pl. Unii Lubelskiej”).

Rowery miejskie Veturilo: najbliższa stacja przy rogu Puławskiej i Madalińskiego (stacja numer 6480 – „Dworkowa”).