Vouchery na gry escape room

Szukasz pomysłu na prezent z okazji urodzin, Świąt Bożego Narodzenia lub innej wyjątkowej okazji? Voucher na grę escape room to oryginalny i nietuzinkowy prezent, który zapewni obdarowanej osobie świetną rozrywkę, a miłe wspomnienia na pewno na długo pozostaną w pamięci!

Oferujemy dwa rodzaje voucherów:

Vouchery elektroniczne – w postaci plików PDF (format A4), gotowe do pobrania od razu po opłaceniu zamówienia (poprzez Przelewy24 lub tradycyjny przelew bankowy). Link do pobrania wysyłany jest automatycznie na adres email podany w zamówieniu.

Vouchery klasyczne – wydrukowane na grubym papierze kredowym (300 g), zapakowane w eleganckie, czarne koperty. Vouchery wysyłamy listem poleconym po opłaceniu zamówienia.

Podane ceny voucherów są cenami brutto (VAT 8%) i umożliwiają grę grupie składającej się z maks. 4-6 osób (w zależności od wybranego pokoju). 

Vouchery ważne są 3 miesiące od daty zakupu.

Istnieje także możliwość kupienia voucherów bezpośrednio w siedzibie naszej firmy przy ul. Puławskiej 33/7 w Warszawie. Składanie zamówienia przez stronę nie jest wtedy wymagane, ale przed przyjazdem prosimy o wcześniejszy  kontakt telefoniczny pod numerem (22) 266 89 66 w celu potwierdzenia godzin otwarcia danego dnia.